Yhteystiedot

Hämeenlinnan Eläkkeensaajat ry
 

   
HALLITUS 2018   
    
Nimi
Puhelin
 S.postiTehtävä
    
Ulla Pullola
0500 875 624
 ulla.pullola@pp1.inet.fipuheenjohtaja
Yrjö Hellgren
040 7448 333
 yrjo.hellgren@gmail.comvarsinainen jäsen, varapuheenjohtaja
Aila Nylund
0400 707 627
 aila.nylund@pp.inet.fivarsinainen jäsen
Leena Kuusisto
040 5737 750
 leena.kuusisto@pp1.inet.fivarsinainen jäsen
Mirja Käki
040 5677 582
 mirja.kaki@gmail.comvarsinainen jäsen, opintosihteeri
Matti Hakala
0400 999 289
 matti.hakala@luukku.comvarsinainen jäsen
Impi Forss
040 7768 727
 impi.forss@gmail.comvarsinainen jäsen, tiedottaja
Veijo Virtanen
0400 972 131
 veijo.virtanen@ity.fivarsinainen jäsen
    
Anja Virta
0400 261 283
 anjakvirta@gmail.comvarajäsen
Pirjo Väinölä
050 5602 911
 pirjo.vainola@gmail.comvarajäsen, kotisivuvastaava
Seppo Vuorivirta
040 5091 184
 seppo.vuorivirta@gmail.comvarajäsen, sihteeri
Hannu Tähtivalo
040 7154 992
 hannu.tahtivalo@gmail.comvarajäsen
Arja Suokas
0400 483 283
 arja.suokas34@gmail.comvarajäsen
    
Iiris Mäkelä
050 3519 408
 iirismakela1@gmail.comjäsenasioiden hoitaja
Päivi Salmen
050 4908 451
 paivisalmen@gmail.comtaloudenhoitaja
Jorma Lehtonen
040 5409 804
 jorma@ity.fitekninen asiantuntija

 




Jäsenmaksu vuodelle 2018 on 17 €
Uusilta jäseniltä peritään lisäksi 1 €:n kirjausmaksu.

Pankkiin voi maksaa:

IBAN: FI03 4260 0010 1967 95

Viesti/Tiedote osioon:

  • Jäsenmaksu vuodelle 2018
  • Jäsenen nimi, tai jäsenten nimet
  • Jos jäsenmaksun maksaja on muu henkilö kuin jäsen, pyydetään viestikohtaan merkitsemään jäsenen nimi.

Jäsenasiainhoitaja Iiris Mäkelä